Agjencia Zhurnal.mk.

Skuadra e Malishevës ka udhëtuar drejt Turqisë, fillon stërvitjet në Antalia

FC Malisheva është skuadra e radhës që ka udhëtuar drejt Turqisë për fazën përgatitore.

Skuadra e Arsim Thaqit është vendosur në Antalia, ku do të qëndrojnë dy javë, shkruan Gazeta Olle.

Në fotografitë e pubikuara në faqen zyrtare të klubit, shihen edhe transferimet e reja që iu kanë bashkangjitur skuadrës.


Njoftimi i plotë nga FC Malisheva:

Sot, FC Malisheva ka udhëtuar në Antalia, Turqi në kampin stërvitor dyjavor.

Skuadra Arsim Thaçit, ka filluar stërvitjet në Aska Lara Resort & Spa në Antalia.

Skuadra po e shfrytëzon këtë kamp për të marrë energji të reja dhe për t’u rikthyer më të freskët dhe më të fortë në fillimin e gjysmësezonit në Shkurt.


/Gazeta Olle/

Related posts

Është konfiskuar drogë në automjet të MPB-së në kufirin mes Shqipërisë dhe Malit të Zi

D V

Penov: Protestat e transportuesve të autobusëve privat kanë sfond politik

Xh M

LSDM: Me ndryshimet e miratuara në Ligjin për marrëdhëniet e detyrimeve, interesi nuk duhet të jetë më i lartë se borxhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More