Agjencia Zhurnal.mk.

Situatë alarmante nga zjarri në Himarë, Vasili publikon fotot rreth mesnatës, gjithçka e ‘pushtuar’ nga flakët

Një situatë aspak normale ka qenë gjatë natës në Himarë, për shkak të zjarreve, që kanë “pushtur” këtë zonë.

 

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka publikuar në faqen e tij të “Facebook” disa foto, ku shihet situata alarmante e Himaës mes flakëve.

“Himara e pushtuar nga flaket vetem pak minuta me pare! Ne zbritje nga qafa Vishes drejt Himares!!”, shkruan Vasili.

https://www.facebook.com/petritvasil/posts/388693332614930

Related posts

Rama: Nga Vlora me dashuri

D V

Zhvasnin të rinjtë te liqeni/ Arrest me burg për dy policët në Tiranë

Xh M

“Stina më e nxehtë e denoncimeve” Çfarë pritet të publikojë sot Ilir Meta dhe Brisida Shehaj

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More