Agjencia Zhurnal.mk.

Sillej në mënyrë agresive ndaj gruas, tetovari arrestohet nga policia

Tetovë, 25 nëntor – Mbrëmjen e djeshme (24-nëntor) rreth orës 19:10, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 50-vjeçarin N.N. nga Reçica e Vogël e Tetovës, i cili të njëjtën ditë rreth orës 16 është sjellë në mënyrë agresive ndaj gruas së tij 45-vjeçare, me të cilën nuk ka pasur kurorë dhe ka tentuar që ta hapë me dhunë derën hyrëse të banesës së tyre.

 

Personi në fjalë është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

Related posts

Dhunoi bashkëshorten, në pranga 31-vjeçari në Fier

D V

Ende në arrati i dyshuari kryesor në rastin e 18 vjeçares që u dërgua pa shenja jete në spitalin e Ferizajt

Redaksia

Janë sanksionuar 107 shoferë të cilët e kanë drejtuar automjetin nën ndikimin e alkoolit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More