Agjencia Zhurnal.mk.

Si të tendosni krahët dhe muskujt e barkut në maksimum: Shikoni planin e trajnimit

20 minuta stërvitje të vështirë

 

Tani është koha e duhur për të filluar stërvitjen, transmeton Telegrafi.

Nëse doni të tendosni muskujt në krahët dhe barkun tuaj, ne kemi një sugjerim për ju.

Programi 20-minutësh do të jetë një sfidë e vërtetë për ju.

Nëse do të jeni këmbëngulës, do të jeni në gjendje të shihni efektet e para pas disa javësh.

Filloni të stërviteni!

Shikoni planin e trajnimit:

Related posts

31 Gusht/ Dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

D V

Dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

D V

Bizhuteri rreth kyçit të këmbës është një trend që është përqafuar nga të gjitha ikonat e modës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More