Agjencia Zhurnal.mk.

Si ta dini nëse ai ka rënë në dashuri me ju, sipas shenjës së Horoskopit

Ju nuk e dini nëse ndjenjat tuaja janë reciproke, sepse nuk mund të hyni në mendjen e tjetrit. E arsyeshme. Sidoqoftë, ka “shenja” specifike ose çfarëdo që dëshironi të thoni, për secilën shenjë që tregon se ai ka rënë në dashuri me ju për mirë.

 

Si ta dini nëse ai tashmë ka rënë në dashuri me ju, sipas shenjës së tij të Horoskopit:

Dashi (21 mars – 20 prill)-Ai anulon planet e tij në mënyrë që të jetë me ju.

Demi (21 prill – 20 maj)-Kërkon të jetë me ju kudo.

Binjakët (21 maj – 21 qershor)-Ju komunikoni vetëm me një vështrim.

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)-Ajo gatuan dhe kujdeset për ju si nënat.

Luani (23 korrik – 23 gusht)-Ai bën fotografi me ju dhe ja tregon universit.

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator)-Ajo mban mend detajin më të vogël në lidhje me dëshirat tuaja dhe e zbaton atë.

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)-Përdor “ne” në vend të “unë”.

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)-Ai rrëfen mendimet e tij.

Shigjetari (23 nëntor – 21 dhjetor)-Ai ju merr me vete në aventurat e tij.

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)-Ai bën plane për të ardhmen me ju.

Ujori (20 janar – 19 shkurt)-Ai mëson edhe hobin tuaj më të çuditshëm për të kaluar kohë së bashku.

Peshqit (20 shkurt – 20 mars)-Ju ndihmon të realizoni fantazinë tuaj më të çmendur.

Related posts

Fati yt/ Horoskopi, 19 nëntor 2021

D V

Aspirina shëron edhe thembra të çara: Veproni kështu dhe rezultatet do t’ju ngazëllejnë

D V

Fati yt/ Horoskopi, 31 korrik 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More