Agjencia Zhurnal.mk.

Si rrallëherë, Lori pozon me dekoltenë e hapur

Këngëtarja nuk njihet për paraqitje provokuese.

 

Megjithatë, çdokush po i përshtatet modës në ditët e sotme e sidomos artistët e estradës, shkruan lajmi.net.

Edhe, këngëtarja Loreta Kaçka e njohur si Lori ka befasuar ndjekësit me paraqitjen e fundit duke i shfaqur pasuritë e saj trupore.

Veshur me një fustan të tejdukshëm dhe të dekoruar me gurë ajo po duket shumë bukur derisa vëmendjen e merr dekolteja e saj e hapur.

Lori, krahas makijazhit dhe dukjes së kompletuar i ka dhënë fokus pjesës së gjoksit.

Ndryshe, “Kujt i thua xhan” është projekti i fundit muzikor i lansuar nga 38 vjeçarja.

Related posts

E lidhën dhe i vodhën gjësende në vlerë të 300 mijë eurove – e dashura e Mario Lemina tregon se i hynë hajnat në shtëpinë e tyre në Francë

D V

Pas sa kohe, Brad Pitt shihet në publik

Lea Muslija

Angelina Jolie i bashkohet Instagramit dhe arsyeja është shumë e veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More