Agjencia Zhurnal.mk.

Si rrah me shkop bejsbolli shtetasi i Maqedonisë në Itali

San Giuliano Terme, 10 tetor – Një 43-vjeçar shqiptar dhe një 27-vjeçar nga Maqedonia e Veriut janë dhunuar me shkopinj bejsbolli në Itali.

 

Siç raportojnë mediet e huaja ngjarja është regjistruar një natë më parë në ambientet e jashtme të një klubi nate në San Giuliano Terme.

Kur 43-vjeçari parkoi makinën e tij, 2 persona u dolën para dhe filluan ta godisnin atë dhe maqedonasin.

Të dy do të qëndrojnë për 25 ditë të shtruar në spital për shkak të dhunës që kanë pësuar dhe dëmeve të mëdha në trup.

Related posts

Filipçe: Me vaksinën kundër KOVID-19 në mënyrë më të sigurt do të zhvilloni imunitet, se sa të infektoheni

D V

Istrefi: Prioritet i parë do te jetë zgjidhja e kaosit urbanistik në Strugë

Redaksia

Zbulohen lëndë narkotike në Kërçovë, arrestohet një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More