Agjencia Zhurnal.mk.

Si dukeshin femrat më të famshme në botë ditën e dasmës së tyre: Kujtoni nuset me fustane që të lënë pa frymë!

A jeni dakord që një nuse nuk mund të duket kurrë e shëmtuar kur është e veshur me një fustan nusërie?

Ai fustan përrallor përhap njëfarë magjie rreth çdo vajze, duke e kthyer atë në një qenie joreale.

Fustanet e nusërisë janë të vetmet fustane që janë më shumë se modë dhe të gjithë trendët e modës.

Nuk është rasti i rrallë që një nuse të veshë fustanin e nusërisë të nënës ose gjyshes në një ditë të madhe.

Kjo është një dëshmi se fustanet e nusërisë janë fustane të përjetshme që thjesht u përshtaten të gjithave.

Vetëm shikoni se cilat fustane nusërie (prerje dhe formë) janë zgjedhur nga femrat më të famshme në botë dhe si dukeshin ato.

Paris Hilton dhe Carter Reum

Ariana Grande dhe Dalton Gomez

Chloe Bridges dhe Adam Devine

Elizabeth Gillies dhe Michael Corcoran

Justin dhe Hailey Bieber

Caroline Wozniacki dhe David Lee

Chanel Iman dhe Sterling Shepard

Kate Upton dhe Justin Verlander

Serena Williams dhe Alexis Ohanian

Kim Kardashian dhe Kanye West

Amal Alamuddin dhe George Clooney

Cindy Crawford dhe Rande Gerber

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk

Meghan Markle dhe Princi Harry

Amal dhe George Clooney

Kate Moss dhe John Galliano

Ivanka Trump dhe Jared Kushner

Beyoncé dhe Jay-Z

Victoria Adams dhe David Beckham

Mariah Carey dhe Vera Wang

Related posts

Horoskopi: Mosmarrëveshjet me partnerin nuk do kenë te ndalur, kjo shenjë duhet të ketë kujdes

D V

Shenjat e Horoskopit që e kanë të pamundur të qëndrojnë besnikë

D V

A duhet të shtoni vaj në rutinën tuaj të kujdesit të flokëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More