Agjencia Zhurnal.mk.

Si do e justifikon Alba këtë foto para Vedatit?!

Alba e Përputhen, një vajzë shumë e spikatur kohën e fundit në televizion dhe rrjete sociale. Ajo hyri në përputhen për të gjetur dashurinë, dhe sipas burimeve të fundit ajo ka dal e papërputhur, shkruan KlanM.

Përgjatë rrugëtimit të saj në Përputhen ajo është quajtur si vajza e fortë, inteligjente, pozitive, por gjithashtu edhe shumë e ftohtë me çunat. Ajo është akuzuar shumë edhe si materialiste për temat që ka prekur te aspektit financiar. Thotë që pa para nuk bëhet gjë në jetë, të tjerët e akuzojnë si materialiste.

Tema e materializmit u theksua shumë sidomos kur ajo “nderoi” çunat e Londrës duke i përmend në emision. Pas kësaj përmendje ajo merr një zarf me 1000£ nga Anglia.

Po kush vallë ka qenë personi/personat e zarfit?

Pas daljes nga Përputhen kapet mat me nje person anonim në një parking në bllok. Siç e shihni tek fotot makina është me targa angleze. A është ky “1000 paundshi i Albës”? Dyshohet se Alba mund të ketë lidhje me këtë person pasi që edhe në emision ka qenë shumë e ftohte dhe gjithmonë është akuzuar nga konkurentet që ajo mund të ketë lidhje jashtë, dhe pse Alba e ka mohuar gjithmonë duke thënë “Të isha në lidhje, kurrë nuk do rrëzoja krenarinë e mashkullit tim, për pak famë”.

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky