Agjencia Zhurnal.mk.

Shtyhet sërish seanca ndaj Arbër Paplekajt

Shtyhet sërish seanca në ngarkim të Arbër Paplekajt i dyshuar si vrasës i Pjerin Xhuvanit.

 

Ngjarja ndodhi më 21 prillit të vitit 2021 4 ditë para zgjedhjeve për në Kuvend

Gjyqi u shty për shkak se jo të gjithë avokatët janë njohur me provat.

Krahas paplekajt zhvillohet procesi edhe për dy nëndrejtorët Palla dhe Nushi si dhe 6 efektivët e policisë prezent në vendngjarje.

Senaca e radhës do të mbahet më 28 shtator.

Related posts

Xhaçka: Krenohemi me faktin se hebrenjtë u mirëpritën dhe shpëtuan prej shqiptarëve

D V

I dënuar me 17 vite burg, biznesmeni italian Becchetti ankimon vendimin e gjykatës në Shqipëri

D V

I mituri goditet nga kali, niset me urgjencë në Tiranë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More