Agjencia Zhurnal.mk.

Shtavica i Rahovecit përfundon me sukses operimin: Faleminderit e shihemi së shpejti

Lojtari i klubit të Rahovecit, Egzon Shtavica, ka mbaruar me sukses intervenimin kirurgjik në ligamentet e gjurit të këmbës së djathtë.

Skuadra e Ligës së Parë ka njoftuar përmes një postimi në llogarinë zyrtare se lojtari i tyre ka përfunduar me sukses operimin dhe i kanë uruar fat në rikthimin e tij.

“Kryesia e klubit, shtabi teknik, bashkëlojtarët, ,,vreshtarët’ dhe i gjithë qyteti i urojmë rikuperim të shpejtë Xakit tonë”, shkroi klubi.

May be an image of 4 people, people playing football, people standing and grass

Në anën tjetër, Egzon Shtavica ka reaguar përmes një fotoje të publikuar në “Facebook”, duke thënë se do të rikthehet edhe më i fortë.

“Përfundova me sukses operimin. Një falënderim i veçantë shkon për doktorët dhe gjithë stafin. Faleminderit klubi im Rahoveci dhe shihemi së shpejti”.

May be an image of 2 people, people playing football, people standing and grass

Akutalisht, Rahoveci është në vendin e gjashtë në grupin A të Ligës së Parë, me 11 pikë.

Related posts

Micevski kërkon nga Qeveria të mbështesin projektligjin për energjinë që e parashtroi VMRO-DPMNE

Z.H

Ruskovska: Së shpejti padi për Rashkovskin

Redaksia

Arsovska: BRT nuk kam premtuar, por transport publik të shpejtë, me kohë dhe falas dhe 250 autobusë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More