Agjencia Zhurnal.mk.

Shqiptari përplaset për vdekje nga treni në Itali

Një person që dyshohet se është shqiptar, është përplasur për vdekje nga treni në Genova të Italisë

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në stacionin Bogliasco, rreth orës 20:30, ndërsa po hetohet nëse ka qenë aksidentale apo bëhet fjalë për një vetëvrasje.

Mediat italiane raportojnë se burri u përplas nga treni që po udhëtonte në shina në rrjedhën e sipërme, drejt Sestri Levante dhe i cili më pas ndaloi lëvizjen e tij menjëherë, por përplasja ka rezultuar fatale.

Related posts

Shtatë të vdekur nga COVID në Shqipëri, bie numri i rasteve të reja

D V

Markovski- Nikolla: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria janë gjeneratorë më të mëdhenj të stabilitetit në Ballkan Perëndimor

D V

Partia Demokratike e Shqipërisë zhvilloi Kuvendin Kombëtar pas zgjedhjeve të përgjithshme

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More