Agjencia Zhurnal.mk.

Shqipja shpërthen kundër Santianës dhe Bucit: S’e kam dashur asnjëherë lojën tuaj

Shqipja tregon për distancën që ka krijuar me Santianen, pasi ato të dyja ishin të afërta në fillim.

“Sa i përket Santianës, Bucit dhe lojës së tyre, kam qenë kundër që në fillim, nuk më ka pëlqyer dhe që aty, unë jam ndarë nga Santiana, nuk e kam dashur fare si histori, kam dashur ta mbroj, por kur ajo nuk mbron veten e vet, normalisht që une do t’u bie në kokë të gjithëve.” – shprehet Shqipja.

“Në momentin që Buci e ka sjellë gruan e vet këtu, dhe Santiana e ka sjellë të dashurin në shtëpi, normalisht që unë do të komentoj atë që shikoj në shtëpi. Në momentin që ata i kanë vënë në lojë të dashurit e tyre, pse të mos i vë unë.” – ka vazhduar ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

Mes këtyre Shqipja tregon që ka pasur shumë vëmendje të tepruar nga familjarët e saj, dhe ajo e ka vuajtur shumë këtë, pasi nuk i ka pëlqyer vëmendja e tepruar.

Më pas Santiana e sulmon Shqipen duke e akuzuar që ajo pjesën e ankthit që e ka përmendur, sidomos me rastin me Ganiun, e ka vetëm për lojë, duke e bërë Shqipen të tregojë që ka vuajtur nga një person që ka pirë, dhe për këtë arsye ndihet kështu.

Related posts

Drenusha Latifi flet për herë të parë pas ndarjes nga burri: Kam pësuar dhunë fizike dhe psikike nga ai, e kam paditur dhe nuk guxon të më afrohet

D V

Këngëtarja e njohur meksikane vishet nga kreatorja kosovare, Vlora Mustafa – fustani i saj zgjon vëmendjen tek mediet latine

D V

Përlotet Ilnisa në Big Brother VIP Albania: Më ka marrë shumë malli për vajzën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy