Agjencia Zhurnal.mk.

Shqipëria sot luan ndaj Izraelit – i duhet vetëm fitorja

Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të luajë ndaj Izraelit në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve.

Ndeshja fillon në orën 20:45 dhe luhet në Tel Aviv.

Një fitore e “kuqezinjve” do t’i afronte ata në vetëm një pikë me kreun.

Skuadra e Edi Rejas është aktualisht me një pikë.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë ndeshja e sotme.

Related posts

De Gea afër rikthimit në Ligën Premier?

D V

Ylli i Barcelonës premton se do të ndjekë hapat e Messit

D V

Carvajal ka pësuar lëndim të rëndë, zgjerohet lista e lojtarëve që mungojnë te Real Madridi

D V