Agjencia Zhurnal.mk.

Shpërthim i fortë në Lushnjë, dy të vdekur dhe shtatë të plagosur, mes tyre deputeti Bujar Çela

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në një magazinë në ndërtim në Lushnjë.

Dy person humbën jetën, shtetasi Roland Hoxha dhe djali i tij. Gjithashtu raportohet për shtatë persona të plagosur, mes tyre edhe deputeti i PS, Bujar Çela.

Nga të dhënat e fundit bëhet me dije se deputeti i Partisë Socialiste Bujar Çela, pasi i është nënshtruar ndërhyrjes, është jashtë rrezikut për jetën.

Related posts

Komisioni i Shëndetësisë/ “Ku është ‘dhoma e rrëfimit’?” Korreshi me batuta, Koçi kërkon “uljen e gjakrave”: Të mos e bëjmë si hetim penal!

D V

Italia, Sllovenia, Hungaria, Kroacia dhe Austria pro Ballkanit në BE

D V

Rama mbledh partinë para nisjes në Greqi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky