Agjencia Zhurnal.mk.

Shpat Kasapi zbulon shifrën e bakshishit më të madh që ka marrë në një ndejë private në Australi

Artisti i njohur nga Maqedonia, Shpat Kasapi, kohëve të fundit ka qenë shumë i përfolur në faqet rozë për të rejat në karrierë e po ashtu edhe për anën profesionale.

 

Ai këtë herë ka qenë i ftuar në NIN, ndërsa në rubrikën “Haje ose thuaje” është ngacmuar edhe për koncertet që ka mbajtur.

Një nga pyetjet ishte të zbulonte bakshishin më të madh që ka marrë ndonjëherë në një dasmë apo mbrëmje muzikore.

Shpat Kasapi (Foto: YouTube)

Ai thotë se kanë marrë mbi 50 mijë euro në një ndejë private së bashku me artisten Valbona Shpati akoma vazhdon të jetë shumë i kërkuar në mbrëmje e ahengje të ndryshme.

Me lehtësimin e masave ndaj COVID-19, Shpati është i pranishëm në thuajse çdo vend përreth trojeve shqiptare.

Related posts

Don Xhoni dhe Loredana publikojnë këngën e re “Gjuj për to”

D V

Adelina Ismaili sjell poza atraktive nga pushimet, teksa i bën një dedikim bashkëshortit: Jeta është dashuri, dashuria jeni ju

D V

Dafina Zeqiri apetl prindërve: Në vend që t’ua mbyllni gojën fëmijëve me telefon, merruni me ta dhe edukojini

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More