Agjencia Zhurnal.mk.

Shkupi i lëshoi në shitje biletat për revanshin kundër Dinamos

Kampioni i Maqedonisë së Veriut në futboll, Shkupi publikoi se tifozët nga sot mund të blejnë bileta për revanshin e ndeshjes të xhiros së dytë kualifikuese kundër Dinamos së Zagrebit, që do të luhet të martën në Arenën Kombëtare “Todor Proeski” në Shkup.

Çmimi i biletës është 150 denarë, ndërsa biletat VIP janë nga 300 dhe 1.000 denarë.

Tifozët mund të blejnë bileta në dy lokacione, në sheshin Skënderbeu dhe në stadiumin e Shkupit në Çair.

Shkupi të martën luajti 2-2 në ndeshjen e parë në “Maksimir” në Zagreb dhe pret mbështetje të madhe në revanshin në Shkup, në përpjekje për të kompletuar surprizën ndaj favoritit dhe të sigurojë plasman në xhiron e 3-të kualifikuese në Ligën e Kampionëve.

Related posts

Shiti kopjen e Topit të Artë, Ronaldo “fshehu” arsyen e veprimit të para 10 viteve

Lea Muslija

Dybala ndez edhe më shumë spekulimet e transferimit pas takimit me Dani Alvesin

D V

Gjithçka që duhet të dini për ‘Operacionin Mbappe’: Kanë mbetur edhe 50 ditë që ai të fillojë të negociojë me Real Madridin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More