Agjencia Zhurnal.mk.

Shkup/ Policia kapë 44 vjeçarin duke kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi

Sot në ora 10:30 në zonën e Karposhit, policia ka arrestuar 44 vjeçarin P.K nga Shkupi. Ai është kapur direkisht duke kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi në rrugën “Mile Pop Jordanov”. Ai është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të ngritet kallëzim adekuat penal./Zhurnal.mk

 

Related posts

Arrestohen tre persona për kontrabandë me imigrantë në Maqedoni

D V

MPB: 161 kundërvajtje rrugore në SHBA, 35 për vozitje të shpejtë, 16 pa patentë shoferi

D V

Aksidentoi të miturin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 30-vjeçari në Këlcyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More