Agjencia Zhurnal.mk.

Shkuan në Shqipëri për të fituar bukën e gojës, por gjetën vdekjen – familjarët e dy vëllezërve nga Gjilani me rrëfim emocionues

Dy vëllezër, S.O., 58-vjeçar dhe N.O., 45-vjeçar humbën jetën në një aksident rrugos në tunelin e Kalimashit.

Për përplasjen fatale që ngjau dje, për lajmi.net dha detaje edhe Genti Mullahi nga Policia e Shtetit.

"U nisën për të fituar bukën e gojës", rrëfimi emocional i familjarëve të dy djemve nga Gjilani

"U nisën për të fituar bukën e gojës", rrëfimi emocional i familjarëve të dy djemve nga Gjilani

Posted by Lajmi net – videos on Thursday, October 19, 2023

Ai konfirmoi vdekjen e dy vëllezërve nga Kosova, që më pas u mësua se janë nga Gjilani.

“Kukës/Informacion shtesë Në lidhje me aksidentin e ndodhur në tunelin e Kalimashit, ku u përfshinë në një aksident rrugor automjetet tip “Benz” me drejtues shtetasin A. B., banues në Tropojë, automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin I. L, banues në Kosovë, dhe autoboti me drejtues shtetasin Sh.S, banues në Kosovë, ju informojmë se shtetasit që kanë humbur jetën janë S.O, 58 vjeç, dhe N. O, 45 vjeç, banues në Kosovë, pasagjerë në automjetin tip “Ford”.Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit dhe dokumentin ligjor të kësaj ngjarjeje”.

Ekipi i lajmi.net me në krye gazetarin Gojart Jashari qëndroi në të pamen e familjes, ndërsa anëtarët e kësaj të fundit komentuan të ndjerët dhe arsyen që kishin shkuar për Shqipëri.

Sipas tyre, të njëjtit po fitonin bukën e gojës, por që fatkeqësisht humbën jetën duke u goditur për vdekje.

Ndiqeni storien e plotë.

Related posts

Familja Ademaj kërkon zhvarrosjen e Liridonës, duan ta varrosin në fshatin e tyre

Xh M

‘Më pagoi Naimi…”/ Ekzekutimi i Liridona Murselit, autori i krimit e bashkëshorti i saj u takuan para krimit: Policia hap kamerat

Xh M

Pacolli: Kushdo qoftë mbrapa këtij akti të tmerrshëm duhet ta marrë denimin maksimal

Xh M