Agjencia Zhurnal.mk.

Shkëlqeu në edicionin e fundit, Arbios Thaçi rikthehet në Superligë

Arbios Thaçi shkëlqeu me paraqitjet e tij tek Malisheva, duke e ndihmuar skuadrën që të rikthehet në Superligë.

Megjithatë, pas përfundimit të kampionatit ai u largua nga kjo skuadër dhe tashmë është gati për aventurën e re.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe ushqime

GazetaBlic Sport mëson nga burime pranë klubit se ai tashmë ka marrëveshje me skuadrën e Drenicës dhe rikthimi i tij pritet të zyrtarizohet shumë shpejtë.

Ai është rritur tek kjo skuadër si dhe ka qenë shtyllë e këtij klubi për vite me radhë në mesfushë.

Related posts

OBSH dhe USAID-i me mbështetje për autoritetet shëndetësore për përforcimin e shëndetësisë publike

Z.H

Edhe pas tre muaj si kryeministër, qytetarët nuk e njohin gruan e Kovaçevskit?

Xh M

Çka simbolizon gruaja e drejtësisë, peshorja dhe shpata e saj ?

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More