Agjencia Zhurnal.mk.

Shkarkohet drejtori i përgjithshëm i burgjeve në Shqipëri, Agim Ismailaj

Është shkarkuar këtë të premte nga detyra drejtori i përgjithshëm i burgjeve, Agim Ismailaj.

Shkaqet e shkarkimit të Ismailajt janë ende të paqarta.

A2 CNN ka mësuar se në vend të tij është emëruar Admir Abrija.

Related posts

Bregu: Amnistia, në burgje i kishin bërë valixhet gati

Xh M

Nga BERZH 99 mln euro për hekurudhën Vorë-Hani i Hotit

Xh M

Stërvitje ushtarake në Korçë! Këmbësoria e jugut është pjesë e gatishmërisë së NATO dhe BE

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy