Agjencia Zhurnal.mk.

Shkaktuan kaos në Kuvend/ Përjashtohen me 10 ditë 6 deputetët e opozitës

Sekretariati i Etikës ka përjashtuar me 10 ditë nga punimet e Kuvendit 6 deputetët e opozitës për kaosin e krijuar në seancën e 4 dhjetorit.

Sali Berisha, Gazment Bardhi, Flamur Noka, Albana Vokshi, Elda Hoti dhe Edi Paloka do të mungojnë në seancën e nesërme dhe të enjten e javës se ardhshme.

Kërkesa për përjashtimin e tyre u firmos nga 7 deputetë të PS-së.

Related posts

Ka dëmtime në mushkëri, deputeti socialist Bujar Çela pritet të hyjë në sallë për ndërhyrje kirurgjikale

Xh M

Shpërthim i fortë në Lushnjë, dy të vdekur dhe shtatë të plagosur, mes tyre deputeti Bujar Çela

Xh M

Shpërthim masiv në Lushnje të Shqipërisë, 1 i vdekur dhe 8 të plagosur

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy