Agjencia Zhurnal.mk.

Shiu bllokon Tetovën

Gjysëm orë rreshje shiu ju deshtë që Tetova të bllokohet.

Disa rrugë janë të bllokuara nga dalja e kanalizimeve jashtë nga rreshjet e mëdha të shiut, ka edhe vetura të ngelura në mes të rrugës. 

Rruga Tetovë – Shkup tek nënkalimi afër kompleksit Pallma është e bllokuar nuk dihet nëse do të lirohet sonte pasi rreshjet e shiut kanë qenë shumë të mdhaja.

Related posts

21 vite nga vdekja e Komandant Rokit, Ahmeti: Kjo ditë, shënon ngritjen e forcimin e idealit për liri

Xh M

Hasan Prishtina donte që Shkupi të ishte kryeqytet i Shqipërisë

Xh M

Mot i vranët dhe i ftohtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More