Agjencia Zhurnal.mk.

Shilegovi pranon humbjen, uron Arsovskën për fitoren

Shkup, 31 tetor – Kandidati i LSDM-së për kryetar të Shkupit dhe kryetari aktual, Petre Shilegov, në konferencën për shtyp para mediave ka uruar kundërshtaren e tij, Danela Arsovskën, për fitoren dhe ka falënderuar të gjithë ekipin që ka punuar me të në këto katër vitet e fundit për Qytetin e Shkupit.

 

“Falënderoj të gjithë qytetaret që dolën në këto zgjedhje. Falenderoj të gjithë aktivistët që u përpoqën me të gjitha forcat në këto zgjedhje. Uroj kundërshtaren time, Danela Arsovska, për fitoren dhe në udhëheqjen 4-vjeçare të qytetit për ta çuar përpara, bashkë me projektet që kanë filluar në mandatin tonë, në rrugët, urat dhe parqet e qyteti tonë”- tha Shilegovi.

Related posts

Gashi: Nuk futemi në Qeveri nëse na shohin vetëm si vota, duam ta ndihmojmë shtetin të dalë nga ky ngërç

Z H

Në VK Tabanoc pritet rreth 40 minuta

D V

Uniformat e policisë pyjore edhe në gjuhën shqipe, ministri Hoxha mban premtimin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More