Agjencia Zhurnal.mk.

Shilegov: Këto katër vite në Shkup nuk ka patur rrahje nëpër shkolla dhe autobusë

Shkup, 25 tetor – Kryetari i Shkupit, Petre Shilegov, në emisionin debativ në TV Shenjaka deklaruar se këto katër vite në Shkup nuk janë rrahur fëmijët në shkolla dhe autobusë, si më herët.

 

“Këto katër vite nuk janë rrahur fëmijët nëpër shkolla të mesme, nuk janë rrahur fëmijët në autobusë. Më herët kjo strukturë e cila mbështet zonjën Arsovska, në atë periudhë, do t’ju kthej pak në kohë. Kjo është vetëm për të ju përkujtuar disa gjëra. Fëmijët tanë janë rrahur nëpër shkolla. Ne çdo ditë kemi parë rrahje në shkolla dhe autobusë”, tha mes tjerash Shilegov. 

Related posts

Filipçe: Do të insistoj në qasje institucionale, analizë të saktë dhe kontroll në lidhje me vizitat në spitalin modular në Tetovë

D V

Statistika: Petre Shilegov doli fitues vetëm në 3 nga 10 komuna, 2 prej tyre shqiptare

Z H

Mbi 30 mijë kartela falas u janë ndarë deri tani shtetasve serb për pikëpagesat rrugore

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More