Agjencia Zhurnal.mk.

Shilegov: Askush nuk do të përjashtohet nga procesi i decentralizimit

Shkup, 16 shtator – Kryebashkiaku i Shkupit i ftuar në emisionin “Magazina Ekonomike” tha se askush nuk do të përjashtohet nga procesi i decentralizimit, ose nga i gjithë hartimi i decentralizimit.

 

“Teksti që po hartojmë është i gjithi transparent dhe i qasshëm për publikun”, tha Shilegovi.

Sipas tij, për këtë temë do të hapet një debat i gjerë publik, për të kontrolluar të gjitha pjesët e projektit hap pas hapi.

Related posts

VMRO-ja kërkon edhe dorëheqjen e Zoran Zaevit

D V

Dy aeroplanët ende nuk janë nisur nga Sofja drejt Shkupit, shkak moti i keq

Z H

Xhaferi për Srebrenicën: Kurrë mos harrohet, që kurrë mos përsëritet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More