Agjencia Zhurnal.mk.

Shikoni se si një makinë Tesla lëviz në rrugët e përmbytura

Një video tregon makinën elektrike Tesla që përshkon rrugët e zhytura në ujë.

Përpjekja e shoferit habiti plotësisht njerëzit që raportonin për zonën e përmbytur, pasi nuk u konsiderua gjëja e duhur, as në një makinë elektrike.

Uji mund të jetë shumë i thellë dhe është e paparashikueshme se çfarë mund të ketë nën sipërfaqe – duke përfshirë kanalet e hapura ose disa pengesa.

Related posts

Land Rover prezanton Velarin e ridizajnuar

D V

Toyota do të rifillojë me prodhimin në Japoni pas një sulmi kibernetik

D V

Audi, BMW apo Mercedes, cila është më e mira?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More