Agjencia Zhurnal.mk.

Shikoni se sa shpejt Porsche kap shpejtësinë 320 km/orë

Vetura është mundësuar nga motori 4.0 me 6 cilindra që zhvillon 510 kuaj fuqi, ndërsa modeli i mëparshëm kishte 485 kuaj fuqi.

 

Ende, emetimet e CO2 janë më të ulëta dhe tingulli ka mbetur një nga më të mirët në botën e veturave sportive.

Kur flasim për zërin, është vërtet mbresëlënëse dhe ja si duket kur një veturë si kjo përshpejton nga 0 në 319 km / orë.

Shijojeni. 

Related posts

Vetëm një veturë në botë mbushet kaq shpejt – 500 km në 20 minuta

D V

Loja “Grid Legends” arrin në treg më 26 shkurt, është inspiruar nga seriali “Formula 1: Drive to Survive”

D V

Suzuki ka prezantuar S-Cross-in e ri, shitjet në Evropë fillojnë nga dhjetori

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More