Agjencia Zhurnal.mk.

Shikoni reagimin e djaloshit që takoi për herë të parë një qen

Djali i adhurueshëm 14 muajsh nuk mund ta fshihte kënaqësinë e tij pasi takoi qenin për herë të parë në jetën e tij.

 

Ai me entuziazëm filloi të duartrokiste dhe të kërcente.

Qeni u shtri përpara djalit, i cili kopjoi lëvizjen e tij.

Regjistrimi u publikua në TikTok në fillim të dhjetorit dhe mblodhi 1.4 milionë shikime.

Shihni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

#dog #doglover #baby #babyboy #2019 #cute #cutebaby♬ Stayin’ Alive – The Michael Kane Band

https://www.tiktok.com/embed/v2/7037570812752268590?lang=en-GB

Related posts

U dashurua në mjeken që e vaksinoi kundër COVID-19, i riu filloi kërkimin e saj në TikTok – e kuptoi se ka shumë pak gjasa me të

D V

Drejtori u bë i famshëm duke bërë “një sy gjumë” – gjithçka filloi me një fotografi

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More