Agjencia Zhurnal.mk.

Sherr mes fqinjësh në Tetovë, përdoren mjete të forta

Një debat mes fqinjësh ka përfunduar në sherr dhe konfrontim fizik me përdorim edhe të mjeteve të forta në rrethin e Tetovës. Nga policia thonë se po marrin masa për zbardhjen e rastit.

“Pesëdhjetë e katër vjeçari R.I. nga Leshka e Tetovës, dje (08-janar) në ora 11:30 në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët para shtëpisë së tij familjare është sulmuar fizikisht nga fqinji i tij I.M.(55), të cilit i ka paraprirë një debat verbal në mes tyre. Sipas raportit, I.M. gjatë sulmit kishte përdorë edhe një mjet të fortë”, thonë nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë.

Related posts

Shqiptohen 224 sanksione për tejkalim të shpejtësisë së lejuar

D V

Në Shkup sanksionohen 155 shoferë

D V

Dy gra të sulmuara nga bashkëshortët në Shkup

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy