Agjencia Zhurnal.mk.

Sherr me thika në Korçë, plagoset 15-vjeçari

Një 15-vjeçar është plagosur në Korçë pas një sherri me thika.

 

“Më datë 14.09.2022, rreth orës 20:50, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 15-vjeçar, banues në Korçë, i dëmtuar lehtë, dyshohet me mjet prerës gjatë një konflikti fizik, në lagjen nr. 12. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sipas policisë.

Related posts

Ekzekutohet me 20 plumba shqiptari në Ekuador

D V

Mbyllet pika e vaksinimit në sheshin “Skënderbej” në Tiranë

D V

Tre milionë numra telefoni të shqiptarëve dalin në shitje, mister kush i publikoi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More