Agjencia Zhurnal.mk.

Sheriffi dhe Interi luajnë për fitore, formacionet e mundshme

Sheriff Tiraspol dhe Interi do të luajnë sot (e mërkurë) mes vete në ndeshjen e vlefshme për Grupin D në Ligën e Kampionëve.

 

Nerazzurrët janë mysafir të klubit moldav në ndeshjen e cila pritet të zhvillohet në ‘Stadionul Sheriff’ me fillim nga ora 21:00.

Ekipi i Simone Inzaghit e ka mposhtur Sheriffin në ndeshjen e fundit dhe pret ta bëjë të njëjtën gjë përsëri për të rritur gjasat për kualifikim.https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?creatorScreenName=Telegrafisti&dnt=true&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NwYWNlX2NhcmQiOnsiYnVja2V0Ijoib2ZmIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH19&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1455806960742191108&lang=en&origin=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fsheriffi-dhe-interi-luajne-per-fitore-formacionet-e-mundshme%2F&sessionId=ff75e35f7083be81bafe0a6a6d772a9e969aa910&siteScreenName=Telegrafisti&theme=light&widgetsVersion=f001879%3A1634581029404&width=500px

Në anën tjetër, vendasit duan t’i kthehen rezultateve pozitive pas humbjes së fundit, pasi duan të mbesin në garë për kalimin e grupit.

Trajnerët e të dyja skuadrave pritet të luajnë me formacionet më të mira të mundshme.

Inzaghi nuk ka mungesa dhe pritet të luajë me më të mirë si Lautaro Martinez, Nicolo Barella dhe Milan Skriniar.

Formacionet e mundshme:

SheriffAthanasiadis; Costanza, Hurtado, Dulanto, Cristiano; Addo, Thill; Traore, Kolovos, Velez; Yakhshiboev;

InterHandanovic; Skriniar, de Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic; Martinez, Dzeko;

Related posts

Liverpooli refuzon mundësinë për ta transferuar Kabak

Z H

Armata e Chelseat në huazim: Cilët lojtarë të The Blues luajnë nëpër botë

D V

Aksionet e Man United janë rritur me miliona euro pasi njoftuan marrëveshjen me Cristiano Ronaldon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More