Agjencia Zhurnal.mk.

Shenjat e Horoskopit që mund të largohen nga partneri i tyre në çdo moment

Duhet t’u kushtoni vëmendje këtyre shenjave, sepse kur duken të dashuruar dhe të lumtur, mund të çmenden papritur dhe t’ju lënë në të ftohtë, pa asnjë shpjegim të mjaftueshëm. Është mirë të mendohesh mirë nëse del me njërën prej tyre, sepse sado e ëmbël dhe e mirë të duket, mund të bëhet aq indiferente dhe e largët.ADVERTISING

 

Dashi

I pabindur, i zjarrtë, pasionant dhe demonstrues nuk e duron dot pabesinë, ndërsa marrëdhëniet kalimtare preferon pasi nuk do përgjegjësi dhe detyrime. Flirton shumë dhe ndonëse shumë xheloz, kur dashuron e bën me gjithë zemër. Por nëse ai e kupton që ju do të luani me të, atëherë ai do të jetë shumë i mërzitur. Sigurisht që jep shanse të dyta.

Binjakët

Është një shenjë shumë sociale, shpesh e keqkuptuar për karakterin e saj të hapur. Ajo nuk e duron dot xhelozinë dhe flirton shumë edhe kur është në një lidhje. Ai është sipërfaqësor dhe sipërfaqësor në dashuri, ndërsa nëse besoni, do t’jua kthejë me shumë lehtësi dhe pa keqardhje.

Gaforrja

Ai është një shpirt romantik dhe dëshiron dashuri dhe butësi. Por është edhe shumë i pasigurt, dyshues dhe nëse lëndohet në një lidhje do të përgjigjet me pabesi. Ai kujdeset shumë për marrëdhënien e tij dhe është aty, por nëse i bëni diçka dhe ai mërzitet, do të mbyllet në vetvete.

Related posts

Fati yt/ Horoskopi, 11 dhjetor 2021

D V

8 gjërat që gratë i pëlqejnë, por që nuk i pranojnë

D V

Çfarë ju pret në vitin 2022? Parashikim për secilën shenjë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More