Agjencia Zhurnal.mk.

Shembet dheu në Luboten, kryetari i Butelit Kostovski del menjëherë në teren

Shkup, 11 dhjetor – Shembja e dheut sot ka bllokuar pjesën e poshtme të rrugës në fshatin Luboten. Në teren, bashkë me ekipet komunale, ka dalë edhe kryetari i komunës Butel, Darko Kostovski, dhe problemi është sanuar shpejtë.

 

Postimi i plotë:

“Dolëm në teren me mekanizacionin dhe reaguam menjëherë që të evitohet problemi që ndoshi pas reshjeve. Fat i madh që nuk ndodhi problem më i madh pas shembjes, Komuna e Butelit çdo herë me kohë do të reagojë me kohë për nevojat e qytetarëve”, njoftoi Kostovski.

FOTO:

Related posts

LSM: Sektori publik nesër në grevë, do të punojë vetëm 10% e të punësuarve

Z.H

Cilat janë arsyet për temperaturat e larta këtë verë

R Zh

Ganiu: Falënderoj pa masë mediat që gjetën kohë dhe hapësirë për të informuar për fushatën time

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More