Agjencia Zhurnal.mk.

Sezoni i plazhit shton rastet me Covid

Në qendrat shëndetësore verore në Durrës është rritur numri i pushuesve që rezultojnë të infektuar.

Me nisjen e serzonit veror, në Durrës është shtuar edhe numri i infektimeve me Covid 19. Shumë raste zbulohen në qendrat shëndetësore të hapura pranë plazheve. Grupmosha më e prekur janë të rinjtë.

Related posts

Pamjet/ Moti i pazakontë përfshin vendin! Banorët heqin me lopata breshërin, dëmtohen të mbjellat

Xh M

Basha takohet me të rinjtë në Durrës: Kam platformën për PD e së ardhmes

Xh M

SPAK, pas ‘floririt të Metës’ mbyll dosjen e Berishës dhe Bodes që shitën HEC-et para largimit nga pushteti! Prokurori: S’ka korrupsion

Xh M