Agjencia Zhurnal.mk.

“Sërish unë”, Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive në pozën e re

Ajo vazhdimisht po ndan postime derisa po i shijon edhe pushimet. Beatrix Ramosaj, së fundmi ka publikuar një imazh në Instagram e cila mori vëmendje me pozën provokuese.

 

E veshur me bikini me ngjyrë të kaltër, ajo ka ekspozuar tiparet e bukura trupore duke shkruar ” Sërish unë”, në përshkrimin e postimit.

https://www.instagram.com/p/CR6psaUNLEN/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndryshe, orë më parë ajo postoi edhe disa imazhe tjera me bikinit e njëjta e cila dukej në super-formë.

Kujtojmë se,  Beatrix Ramosaj po e shijon suksesin  e këngës “By my side”

Related posts

Chrissy Teigen tregon se ka hequr dhjamin nga faqet

D V

Edhe pse bashkëpunuan në klip, Capital T dhe Nevina Shtylla nuk janë në një lidhje dashurie

D V

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More