Agjencia Zhurnal.mk.

Sërish tërmet në Shqipëri, dridhjet ndjehen edhe në Kosovë

Lëkundje toke janë ndier në veri të Shqipërisë të premten në mbrëmje.

 

Sipas Qendrës Sizmologjike për Evropë dhe Mesdhe tërmeti ka ndodhur në zonën e Pukës rreth orës 22:37. Tërmeti ishte me magnitudë 4.3 shkallë të Rihterit.

Dridhje toke ka pasur edhe para disa ditëve në Shqipëri, ku dridhjet ishin dëgjuar edhe në Kosovë.

Related posts

​Shqipëria rrezikohet nga “Delta”, zv.ministrja Tomini: Po presim rezultatet nga Berlini

D V

Rinisin hetimet për Fatmir Mediun/ Gjykata e Lartë çon në SPAK dosjen ‘Gërdeci’

D V

Mbërrijnë në Rinas 18,720 doza të tjera të vaksinës së Pfizer

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More