Agjencia Zhurnal.mk.

Sergio Ramos vazhdon përgatitjet përpara debutimit te PSG

Sergio Ramos po vazhdon regjimin e tij stërvitor teksa kërkon të bëjë debutimin e tij të shumëpritur për klubin francez, Paris Saint-Germain.

 

Mbrojtësi qendror 

Por, Ramos ka mbetur jashtë fushës për shkak të një dëmtimi në kyçin e këmbës.

Megjithatë, kjo nuk e ka penguar 35-vjeçarin të punojë fortë në terrenin stërvitor të klubit, pasi kjo video e tregon atë duke bërë një seancë palestër e ndjekur nga ushtrimet në natyrë në bar.

“Programi i rikuperimit të Sergio Ramos, i koordinuar nga stafi mjekësor, po evoluon siç ishte planifikuar”.

“Ai pritet të jetë në gjendje të fillojë stërvitjen me pjesën tjetër të skuadrës javën e ardhshme”, thuhet në njoftimin e PSG-së. 

Related posts

Mes shkarkimit dhe qëndrimit, tre ndeshjet që mund të ndryshojnë fatin e Solskjaerit

D V

Donnarumma: Penalltia e Sakas? Pas pritjes mendoja që nuk kishte përfunduar

Z H

Messi në bisedimet me Inter Miamin për ta mbyllur karrierën në MLS

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More