Agjencia Zhurnal.mk.

Sela: Sot do të vendosim për Ushtruesin e Detyrës deri në kongresin e ardhshëm

Shkup, 17 Shtator – Ish-kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, para Kuvendit Qendror të partisë tha se sot do të ketë emërim të një ushtruesi detyre deri në kongresin e ardhshëm të partisë, që do të vendoset sot gjatë kongresit.

 

Ai tha se përveç kësaj pike, ka dhe shumë pika të tjera që duhet të diskutohen në këtë parti pas humbjes në zgjedhjet lokale të Tetovës.

Related posts

Aliu: I inkurajoj kompanitë që të përfshihen në arsimin dual

Z.H

Kasami paralajmëron eko-aksionin për 27 nëntor

Z.H

Moti gjatë ditëve të ardhshme në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More