Agjencia Zhurnal.mk.

Sela i mori vulat, reagon Taravari: Ndryshimin nuk ka vulë që e ndalon!

Shkup, 2 prill – Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë.

“Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë ne do të ankimohemi por edhe sikur t’i marrin me sistemin e kapur që e kanë në dorë, kam një pyetje…po Popullin?! Jo besa, popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë! Ndryshimi Ka Nis Dhe Nuk Ka Vulë Që E Ndalon!”, ka shkruar Taravari.

Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t'ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë ne do të ankimohemi…

Posted by Arben Taravari on Tuesday, April 2, 2024

Related posts

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

Redaksia

Kovaçevski: Gabuam me disa parti shqiptare

Redaksia

Toshkovski garanton proces të rregullt zgjedhor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky