Agjencia Zhurnal.mk.

Sela: ASH del e vetme në zgjedhje

Shkup, 26 tetor – Aleanca për Shqiptarët del e vetme në zgjedhje, pa u bërë bashkë me të tjerët nëpër lista të përbashkëta, pohon ish-kryetari i ASH-së, tash Kryetar i Kuvendit Qendror të ASH-së Ziadin Sela.

“Është temë që po e stisin siç duket të tjerët. Aleanca për Shqiptarët është parti autonome dhe në zgjedhje do të shkojë vetë. Pikë”, tha Ziadin Sela, kryetar i Kuvendit Qendror të ASh-së.

Related posts

Ambasadorja ukrainase në Shkup: Agresioni rus në Ukrainë, sulm ndaj gjithë botës demokratike

Xh M

Mjekët kërkojnë rritje pagash e pacientët shërbime

Xh M

Dallimet në paga, rritet numri i punëtorëve me pagë minimale, Sektori IT kryeson me pagë më të lartë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy