Agjencia Zhurnal.mk.

Seancë e Komisionit kuvendor për çështje evropiane

Shkup, 4 tetor – Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot Komisioni për çështje evropiane do ta mbajë seancën e 64-të.

Propozim ligji për sistemin këshillëdhënës për bujqësi dhe zhvillim rural, në lexim të dytë, është pika e vetme në rendin e ditës të kësaj seance të Komisionit për çështje evropiane.

Related posts

Alarmante/ 46 raste të reja me HIV/AIDS në vend këtë vit, 10 më shumë se vitin e kaluar

Xh M

Vazhdojnë kërkimet për 14-vjeçaren e zhdukur nga Shkupi

Xh M

Mërgimtarët në Zvicër hapin dyert për liderët e Lidhjes Europiane për Ndryshim

Xh M