Agjencia Zhurnal.mk.

Seanca e nesërme për rastin “Titanik” shtyhet për më 22 shtator

Shkup, 13 shtator – Seanca kryesore në rastin “Titanik”, e caktuar për nesër, është shtyrë për shkak të vendimit të marrë për izolim, konform protokolleve për mbrojtje nga Kovid-19, kumtoi sot Gjykata Penale Themelore në Shkup.

Siç theksohet në komunikatë, seanca për këtë rast është ricaktuar për më 22 shtator.

Njëherit, është caktuar edhe seancë për lëndën, e njohur për opinionin si “Parcelart në Vodno”, ku përfaqësuesi i prokurorisë është i njëjti prokuror publik.

Related posts

1 viktimë, 86 raste të reja me Covid dhe 105 të shëruar

Z.H

Seanca për “Besa Trans” shtyhet për më 31 mars

D V

Nikollovski mori pjesë në Simpoziumin e 4 për bujqësi dhe ushqim ISAF 2022 në Ohër

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More