Agjencia Zhurnal.mk.

Së shpejti Broja do të sqarojë të ardhmen e tij

Sulmuesi shqiptar, Armando Broja ende nuk ka vendosur në lidhje me të ardhmen e tij.

Gjatë ditë së djeshme u raportua se Chelsea nuk mendon shitjen e Brojas këtë verë, por vetëm huazimin e tij.

 

Por, ai ende nuk ka vendosur në lidhje me të ardhmen e tij, ndërsa pritet të sqarojë atë së shpejti.

West Ham United po shihet si destinacioni i radhës për shqiptarin.

Sipas mediave angleze, ‘Hammers’ janë shumë pranë të arrijnë marrëveshje me Brojan sa i përketë kushteve personale.

Ndërsa më pas ata do të fokusohen me drejtuesit e ekipit të ‘Bluve të Londrës’.

Mbetet të shihet nëse do të arrihet ndonjë marrëveshje ndërmjet palëve.

Related posts

Masat e reja anti-COVID prekin edhe sportin, nuk lejohen shikuesit në stadiume dhe palestra

D V

Lakers e nisin sezonin me humbje ndaj Golden State – shkëlqen LeBron James me 31 pikë e 14 kërcime

Lea Muslija

Moriba mund të transferohet në Angli, dy skuadra të mëdha pas tij

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More