Agjencia Zhurnal.mk.

Së shpejti: Hoteli i ri me 4 yje – Austrian Palace Hotel

Shkup, 3 maj – Pas sukseseve të shumta në sektorin e gastronomisë, Austrian Palace tani zgjeron veprimtarinë e saj edhe në sektorin e hotelierisë. Kështu, në rrugën Autokomandë – Çair, së shpejti hapet hoteli super luksoz me katër yje, Hotel Austrian Palace.

Hoteli ofron shërbime me katër yje ndërsa gjendet në bulevarin Nikolla Karev, shumë afër Q.T East Gate.

Hoteli me qëllim zgjerim të stafit, kërkon të punësojë anëtarë të rinjë dhe atë: recepsioner/e, kamarier/e, pastrues/e, salater/e.

Ashtu siç nuk keni ngelur të zhgënjyer nga shërbimi në restorantin Austrian Palace, nuk do të ngeleni të zhgënjyer as me shërbimet e hotelit të ri Austrian Palace. I’a vlenë ta vizitoni.

Related posts

Qarkullimi po zhvillohet pa probleme

Xh M

Deri në fillim të javës tjetër mot me diell, nga e marta priten reshje shiu

Xh M

Tre avion për shuarjen e zjarreve por vetëm një pilot, ja me çka disponon gjithë vendi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy