Agjencia Zhurnal.mk.

“Se le baba”, publikohet me videoklip nga Sinan Hoxha

Sinan Hoxha ka lansuar këngën e re.

“Se le bab” mban titullin kënga më e re e këngëtarit Sinan Hoxha e finalizuar edhe me videoklip.

Klipi i kësaj kënge është mjaft i veror i realizuar në një pishinë ku shihet vajza të bukura përreth këngëtarit, klip ky i përshtatur me stinën që jemi aktualisht.

Produced ishte vetë Sinan Hoxha ndërsa muzikën e punoi Marsel Gunga dhe 2Step, tekstin e krijoi 2Step kurse miks dhe masterin Muza Production Academy./Lajmi.net/

Projektin mund ta gjeni në kanalin zyrtar të YouTube.

https://youtu.be/JoIu3n4tMAk

Related posts

Dedikimi i veçantë i Marinës në ditëlindjen e 39-të të Ghetto Geasyt

D V

Kiara Tito flet sërish për lidhjen me Butrint Imerin: Ka qenë një nga gjërat më të bukura që kam përjetuar, por e vuajta më vonë

D V

Genta Ismajli po pret binjakë, zbulohen detajet nga shtatzënia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More