Agjencia Zhurnal.mk.

Sasha Obama shihet e veshur thjeshtë me një bluzë të shkurtër dhe xhinse në kampus

Sasha Obama ishte vetëm një foshnjë kur xhinset e gjera të ulëta ishin trend – por kjo nuk e pengoi atë të tundte trendin e diskutueshëm ndërsa shkoi për një shëtitje nëpër kampusin e saj të kolegjit të hënën.

 

21-vjeçarja, e cila është fëmija më i vogël i ish-presidentit Barack Obama dhe gruas së tij Michelle, dukej studente e lezetshme e kolegjit ndërsa ajo endej nëpër Universitetin e Kalifornisë Jugore, duke i ngulur sytë poshtë në telefonin e saj dhe herë pas here duke hedhur sytë lart. rrethinën e saj.

Ndërsa Bregu Lindor – shtëpia e saj e mëparshme – fillon të përjetojë mot më të ftohtë ndërsa stinët ndryshojnë, Sasha përqafoi plotësisht temperaturat e buta të Los Angelesit duke veshur një bluzë me xhinse të ulëta, duke lënë rripin e të brendshmeve të saj të ekspozuar.

Një palë çizme të trasha ngjyrë kafe mund të shiheshin duke dalë nga fundi i gjerë i pantallonave.

Edhe pse veshja e saj ishte disi e thjeshtë, ish-vajza e parë, e cila ka përqafuar një stil dukshëm më interesant që kur u zhvendos në Kaliforni në fillim të këtij viti, i shtoi pamjes pak stil modës në formën e gjerdanëve me shtresa të trasha që vareshin në gjatësi të ndryshme rreth qafës së saj dhe unaza të bukura. 

Related posts

Mbretëresha Elizabeth II do të varroset me vetëm dy bizhuteri sentimentale, pretendon ekspertja

Lea Muslija

Kryevepër në flokë: Si të bëni tallaze të lagura në flokë që janë të denja për tapetin e kuq

D V

Hëna e plotë në Ujor do të sjellë këto të reja për shenjat e horoskopit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More