Agjencia Zhurnal.mk.

Sarah Jessica Parker vazhdon të tregojë me krenari flokët e saj gri ndërsa darkon me Andy Cohen

Ajo është në mes të xhirimeve të ndjekjes së shumë pritur të serialit të saj Sex And the City.

 

Por Sarah Jessica Parker ishte duke shijuar ca kohë larg nga xhirimet të dielën, kur ajo u pa në restorantin Antonsides së bashku me shokun Andy Cohen në qendër të qytetit të New York City, shkruan Daily Mail.

Aktorja 56 vjeçare e The Honeymoon In Vegas dukej e relaksuar në një blu mbretërore pa mëngë dhe gjerdan zinxhir.

Chatting: Sarah Jessica Parker was enjoying some time off from shooting on Sunday, when she was spotted at upscale eatery Anton‘s alongside pal Andy Cohen in downtown New York City
Ajo tërhoqi flokët e saj të argjendtë përsëri në një bishtalec.

SJP së bashku me kostaret e saj Cynthia Nixon dhe Kristin Davis e kanë kapur qytetin nga stuhia javën e kaluar, ndërsa ata filmojnë serinë e tyre HBO Max And Just Like That

Carrie out of character: The Honeymoon In Vegas actress looked relaxed in a sleeveless royal blue top and chain necklace, with her silver hair pulled back into a braid

Shfaqja do të rishikojë personazhet e tyre përkatëse Carrie Bradshaw, Miranda Hobbs dhe Charlotte York, tani në të 50-at e tyre, pas ngjarjeve të serisë kryesore HBO të seksit dhe qytetit dhe dy filmave artistikë që pasuan.

Mungon në procedurë aktorja Kim Cattrall, e cila portretizoi shoqen e katërt Samantha Jones në serialin origjinal.

A terrific trio: SJP along with her costars Cynthia Nixon and Kristin Davis have taken the city by storm this week, as they film their HBO Max series And Just Like That…; seen here on Saturday

Kim, 64, e ka bërë mjaft publike që nuk ka ndërmend të kthehet kurrë më, pjesërisht për shkak të një grindjeje të keqe me Parker.

Related posts

Gold Ag bëhet shkak që fansi ta lë duhanin, alkoolin dhe të filloj faljen

D V

Dafina Zeqiri vë në pah linjat trupore në të brendshme ‘Supreme’

D V

Pse Dua Lipa nuk do jetë këtë vit në Met Gala?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More