Agjencia Zhurnal.mk.

Sara Hoxha zbulon emrin e vajzës

Para disa ditësh Sara Hoxha u bë nënë për herë të tretë.

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, dhe partneri i saj, prezantuesi i njohur, Ledion Liço, kanë mirëpritur edhe një vajzë.

 

Ndërsa ishte vet Sara ajo e cila sot bëri publik emrin e vajzës.

Emri i veçantë që Sara dhe Ledioni ia kanë vendosur vajzës është Ruya Roe.

Related posts

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

Arta Nitaj zbulon dekoltenë e hapur, “çmend” me trupin e saj

Lea Muslija

Dua Lipa mbështet fjalimin e Edi Ramës në Këshillin e Evropës

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More