Agjencia Zhurnal.mk.

Sara Hoxha tregon si erdhi ideja për emrin e vajzës Poem

Sara ka hapur një pyetësor.

 

Partnerja e Ledri Vulës mbrëmë në Instagram ka hapur një pyetësor, kështu duke iu dhënë mundësinë ndjekësve ti adresojnë pyetje të ndryshme.

Blogerja e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale nuk ka hezituar t’iu përgjigjet pyetjeve, ku shumica ishin rreth vajzës së saj.

Një nga pyetjet i erdhi në lidhje me emrin e Poem: “E kujt ishte idea për emrin e Poem? Jeni familje e mrekullueshme”, i shkruan dikush prej ndjekësve.

“Ideja është që është si një Poem “ë” e shkruar vërtet”, kështu u përgjigj Sara.

Related posts

“Ose me mua ose me atë”, Arjola Demiri tregon sfidat për të fituar kujdestarinë e fëmijëve

D V

Vazhdon rrëfimi i ish-gruas së Mahrez: U konvertova në islam për shkak të tij, kurse ai më braktisi për një tjetër

D V

Sunny Hill, pushimet dhe klipi i mundshëm në Shqipëri – komenti i Dua Lipës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More